1⃣ Зробіть ПЛР-тест у верифікованій лабораторії України.
Є визначений перелік лабораторій, які мають доступ до електронної системи Центру громадського здоров’я. Лабораторії, яких немає в переліку, не мають доступу до системи, а отже не можуть внести результати дослідження для зняття самоізоляції через додаток «Дій вдома».
Перелік лабораторій: http://bit.ly/3aZirRD.
2⃣ Дані про негативний результат вносить лабораторія самостійно.
Будь-які відомості про негативний результат ПЛР-тестування, надіслані на пошту, повідомленням у соцмережах, надані телефоном тощо, до роботи не приймають. Результат дослідження лабораторія має ввести в електронну базу даних.
❗Важливо: номер телефону має відповідати номеру, для якого активовано застосунок «Дій вдома», і має бути записаний у правильному форматі, усі поля форми мають бути заповнені! Одна особа = один номер телефону (допускається іноземний номер).
За коректність/оперативність внесення даних відповідають лабораторії, що здійснюють тестування.
Для довідок: відділ організації лабораторної роботи ЦГЗ, 044 294 64 99.
3⃣ Дані електронної платформи синхронізуються із сервісом «Дій вдома» автоматично. Синхронізація відбувається щогодини, без вихідних.
❗Важливо: Центр громадського здоров’я не опрацьовує дані в ручному режимі!
▪З усіх питань щодо введення або редагування даних необхідно звертатися до лабораторії, яка виконала тестування.
▪З усіх питань щодо роботи «Дій вдома» звертайтеся до Міністерства цифрової трансформації, що є адміністратором застосунку.
▪З питань порядку перетину кордону звертайтеся до Державної прикордонної служби України.
❓Ви маєте результати негативного тесту ПЛР, виконаного за кордоном (є інформація англійською чи українською), але прикордонники змусили встановили застосунок «Дій вдома»?
Надішліть запит до Центру громадського здоров’я на адресу contact@phc.org.ua.