Із початком грибного сезону почастішали випадки отруєння грибами. Щороку сотні людей потрапляють до лікарень або гинуть через отруєння.
В Україні зустрічається близько 80 видів неїстівних грибів. Приблизно 20 із них – особливо небезпечні для життя людини.
У загальній структурі усіх гострих отруєнь випадки отруєнь грибами становлять 3 %. Середній показник госпітальної летальності дорівнює 9,3
Серед етіологічних факторів на першому місці – це отруйні гриби (бліда та жовта поганки, різні види мухоморів, несправжні опеньки, чортів гриб, несправжній дощовик та інші,), на другому місці знаходяться умовно їстівні гриби(сморчки та строчки, грузді, рядовки), на третьому – їстівні гриби, що набули токсичних властивостей внаслідок техногенного забруднення довкілля. У постраждалих були виявлені патологічні синдроми: токсичний гастроентероколіт (81,4 %), токсична нейропатія (2,1 %), токсична гепатонефропатія (16,2 %).
Якщо ви все ж пішли до лісу збирати гриби, то обов’язково врахуйте таке:
– ніколи не кладіть у кошик гриби, яких не знаєте; остерігайтеся пластинчатих грибів;
– не беріть занадто молоді чи старі гриби. Їх легко переплутати з отруйними
– під час посухи гриби краще не збирати взагалі. У цей час гриб пересихає, віддаючи воду і збільшуючи концентрацію токсинів
– уважно перевірте зібрані гриби перед тим, як починати готувати страву або робити заготівлі;
– не вживайте сирих грибів;
– відібрані гриби спочатку промийте та відваріть не менше трьох разів, щоразу в свіжій підсоленій воді не менше 30 хвилин.
– готові страви з грибів зберігайте на холоді в емальованому посуді, але не більше доби.
– збирайте лише добре знайомі вам гриби. За найменшого сумніву одразу викиньте гриб, не залишаючи його поряд з іншими.
Не купуйте гриби на стихійних ринках чи у продавців на автошляхах.
Період без прояву захворювання при отруєнні грибами може тривати від 30хв до 48 годин. Прояви отруєння починаються раптово. З’являються нудота, блювання, сильні болі у животі, пронос зі слідами крові, головний біль, запаморочення, слабкість ,зниження артеріального тиску, судоми, а також поява галюцинацій та марення.. Розвивається жовтуха, ниркова недостатність. Особливо тяжко протікає отруєння у дітей. Основною причиною смерті хворих є гостра печінкова та ниркова недостатність.
Якщо, після вживання грибів, у вас з’явилися хоча б один із цих симптомів – негайно викликайте швидку медичну допомогу. Ніякого самолікування! Бо чим більше зволікаєте, тим більше токсинів потрапить у кров і тим важчим буде перебіг.
До приїзду невідкладної допомоги:
-якщо є можливість, промийте шлунок простою водою( випити 4–5 склянок чистої кип’яченої води після чого викличте блювання, натиснувши на корінь язика, повторюйте процедуру, доки промивні води не стануть чистими );
– прийміть сорбенти (найменша ефективна доза активованого вугілля – 0,5 г/кг маси тіла);
– дотримуйтесь постільного режиму і пийте багато рідини – води, підсоленої води або прохолодного чаю, це допоможе відновити водно-сольовий баланс та вивести токсини.
-категорично заборонено-вживати будь-яку їжу, особливо молоко, алкоголь та жирні страви — вони прискорюють всмоктування отрути.
Навіть якщо ви впевнені у якості і безпеці грибів, їх не рекомендовано вживати: жінкам у період вагітності і грудного вигодовування; дітям до 12 років; людям літнього віку.
У жодному випадку не займайтеся самолікуванням і не намагайтеся “перечекати” – це може бути смертельно небезпечно. Отруєння грибами – це смертельно небезпечна ситуація, яка потребує термінової екстреної медичної допомоги. За будь-яких симптомів після вживання грибів негайно звертатися до лікарів!
Бережіть себе, не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких !
Лікар ЗПСМ Іващенко Н.І.